Sprawdź czy jesteś w Sieci »
 

KABANOS - Zakład Mięsno-Wędliniarski

34-480 Jabłonka, Spółdzielców 1,   pow.: Nowy Targ , woj.: małopolskie
+48 18 26 40 467 biuro@kabanos.biz.plwww.kabanos.biz.pl
Firma
KABANOS - Zakład Mięsno-Wędliniarski
Adres
34-480 Jabłonka, Spółdzielców 1
pow.: Nowy Targ , woj.: małopolskie
Telefon
+48 18 26 40 467
+48 26 40 468
Fax
+48 18 26 40 469
Email
biuro@kabanos.biz.pl
WWW
Rodzaj / Charakter działalności
Produkcja
Wyślij wiadomość
Aktualizuj dane

KABANOS - Zakład Mięsno-Wędliniarski - Jabłonka

Kabanos zakład mięsno wędliniarski producent wędlin ubojnia skup żywca wędliny kiełbasa garmażerja boczek szynka mięso Kojs Skarby Podhala Jabłonka Zakopane Nowy Targ

Oferta
Firma
Produkty
Nasze produkty wytwarzamy wg tradycyjnych receptur, dlatego smakują tak doskonale i wyróżniają się spośród innych wyrobów dostępnych na rynku. W naszejbogatej ofercie znajdziecie Państwo:

- WĘDZONKI

- SZYNKI

- KIEŁBASY GRUBE

- KIEŁBASY CIENKIE

- WYROBY GARMAŻERYJNE

- WYROBY PASTERSKIE

W zakładzie przetwórczym  produkujemy około 40 ton wędlin i 40 ton mięsa kulinarnego  dziennie,  dostarczając własnymi środkami transportu do sklepów i hurtowni w południowej i centralnej Polsce.

Firma ciągle się rozwija i planujemy wzrost produkcji. Usytuowanie zakładu w bezpośrednim sąsiedztwie granicy Polski dało nam możliwość wejścia na rynki innych  państw (z czego skorzystaliśmy) i dobrze prognozuje dla dalszego rozwoju firmy.

Smacznego!
“Z myślą o zdrowych i tradycyjnych produktach najwyższej jakości Firma Kabanos przygotowała ekskluzywną linię produktów “Skarby Podhala“. Skarby Podhala to prawdziwy smak tradycyjnie wędzonych wędlin opartych na starych rodzinnych recepturach rodziny Kojs.

Unikatowe produkty powstały na podstawie starodawnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, skierowane dla smakoszy tradycyjnych wędlin.
Skarby Podhala to smak i tradycja, rodzinne korzenie i tradycyjny smak wędlin. Receptury naturalnych wędlin.“
FIRMA Kabanos Kojs Mirosław  i Joanna Kojs Kowalczyk jest firmą rodzinną. Jej założycielem i pierwszym szefem był nestor rodu Kojsów - pan Władysław.
To on w 1990 roku rozpoczął produkcję w małym zakładzie mięsno - wędliniarskim w Spytkowicach, gdzie pierwszymi odbiorcami aż po dzień dzisiejszy są mieszkańcy Spytkowic i okolicznych wsi.

Wytwarzane wyroby cieszyły się bardzo dobrą opinią i zapotrzebowanie na nie rosło, dlatego też właściciel rozbudowywał firmę, dokupywał nowe maszyny i specjalistyczne środki transportu, co pozwalało na powolny wzrost produkcji. Pierwszego kwietnia 1996 roku firmę przejęły dzieci pana Władysława - Mirosław i Joanna. Kolejne lata to kolejne inwestycje i sukcesy w sprzedaży potwierdzające dobrze obraną strategię rozwoju firmy. Metodą małych kroków zdobywano coraz szerszy rynek, a to wymuszało nowe inwestycje.

Dlatego też w 1999 roku Mirosław Kojs przejął od Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej “Orawa“ w Jabłonce budynek ubojni. Zmodernizował ją i wybudował obok niej nowoczesny zakład przetwórczy przenosząc do nich firmę ze Spytkowic. Firma obecnie przedstawia się imponująco - nowe, funkcjonalne i nowoczesne hale produkcyjne i magazynowe są dostosowane do wymogów, jakie postawiała przed firmą integracja Polski z Unią Europejską. Firma, w chwili obecnej posiada uprawnienia do handlu na rynku Unii Europejskiej i Ukrainy, jest największym pracodawca na terenie Gminy Jabłonka i jednym z największych w powiecie nowotarskim.

Czynimy starania o uzyskanie certyfikatów umożliwiających wysyłanie naszych produktów na Białoruś i Rosję. Firma nasza posiada własny transport samochodowy (około 70 samochodów chłodni) umożliwiający dostarczanie naszych wyrobów bezpośrednio do odbiorców co czyni naszą firmę bardziej konkurencyjną na rynku. Firma nasza w 2005 roku zdobyła tytuł Wojewódzkiego Mistrza Agroligii pokonując wszystkie firmy z branży spożywczej w województwie małopolskim. Co roku nasze kolejne wyroby zdobywają miano wyrobów najwyższej jakości przyznawane w organizowanych przez Instytut Przemysłu Mięsnego i Tłuszczowego w Warszawie konkursach wyrobów wędliniarskich.
Wyślij wiadomość:

Skorzystaj z formularza, aby wysłać informację do firmy: KABANOS - Zakład Mięsno-Wędliniarski

Jezeli nie widzisz tego obrazka kliknij odswiez i spróbuj ponownie Odśwież kod z obrazka
Żywność, przemysł spożywczy » Produkty spożywcze » Mięso, wędliny
Copyright © 2005-20 iPolska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Koszystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Wdrożenie: iPolska.com.pl